مرجع کد و ابزار وب

درتغيير و تحولات فرماندار تنگستان عجولانه عمل نكنید تا مصلحت مردم فداي منافع سياسي نشود ')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Rozblog_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://chfyh.ir/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}
خطبه های نماز جمعه دلوار : درتغيير و تحولات فرماندار تنگستان عجولانه عمل نكنید تا مصلحت مردم فداي منافع سياسي نشود   حجت الاسلام والمسلمین زاهد دوست استاندار عزیز درتغيير و تحولات فرماند
هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
ورود اعضای سایت

آمار سایت
» آمار کاربران
» افراد آنلاین : 3
» اعضای آنلاین : 0
» تعداد اعضا : 64

» عضو شوید
» ارسال کلمه عبور


» آمار مطالب
» کل مطالب : 2130
» کل نظرات : 193

» آمار بازدید
» بازدید امروز : 413 نفر
» باردید دیروز : 262 نفر
» ورودی امروز گوگل : 0
» ورودی گوگل دیروز : 0
» بازدید هفته : 675 نفر
» بازدید ماه : 2,637 نفر
» بازدید سال : 63,538 نفر
» بازدید کلی : 740,432 نفر
لینک های ویژه
مطالب اخیر وبگاه
خطبه های نماز جمعه دلوار : درتغيير و تحولات فرماندار تنگستان عجولانه عمل نكنید تا مصلحت مردم فداي منافع سياسي نشود

 

حجت الاسلام والمسلمین زاهد دوست

استاندار عزیز درتغيير و تحولات فرماندارتنگستان عجولانه عمل نكنند تا مصلحت مردم فداي منافع سياسي نشود توقع ديگر اين است كه در اينگونه تصميم گيري هايي كه سرنوشت ساز براي شهرستان جائي هم براي دريافت نظر مشورتي ساير مسئولان و ساير افراد دلسوز و خدمتگذار مردم بگذارند. با اين تصميمات عجولانه و بعضا سياسي بيشترين ضربه را مردم شهرستان ميخورند و منشا اين دودي كه به چشم مردم ميرود مديران اجرائي اند كه بايد در اين زمينه سنجيده تر عمل كنند. اين شهرستان با توجه به اهميت و محروميت هايي كه دارد اقتضا يك مدير اجرايي مجرب كاركشته اهل كار اجرائي بدون حاشيه هاي سياسي جدي در خدمتگذاري بدون منت به مردم دارد لذا انتظار داريم مشكلات شهرستان ناديده گرفته نشود.

خطبه های نمازجمعه دلوار به گزارش خبرساحلی:

امام جمعه دلوار با اشاره به دیدار جمعی از دانش آموختگان دانشگاه امام حسین(ع) با رهبری رهبر معظم انقلاب در فرمایشات خود به یک منطق قرآنی (جهاد کبیر )مورد تاکید قرار دادند جهاد کبیر بمعنای ایستادگی و تبعیت نکردن از جبهه استکبار است که همه باید خود را برای این نوع جهاد بیش از گذشته آماده نماییم. هشدار رهبری گرانقدر انقلاب این واقعیت را بیان می کند که دشمنان انقلاب با محور استکبار که از همان روزهای اولیه پیروزی انقلاب اسلامی با شیوه های مختلف به مقابله با نظام اسلامی برخواسته امروز بدنبال این هستند تا استقلال را که شعار اصلی انقلاب و حاصل خون شهداست دچار خدشه کنند و با فشار های سیاسی و اقتصادی مسئولان را به کوتاه آمدن از مواضع انقلابی وادار نمایند.

 وی افزود،آغاز دهه بهداشت و نکوداشت مساجد مسجد کانون تعلیم و تربیت و مرکز نشر معارف دینی است و نقش مسجد در مقابله با جنگ نرم و هجمه‌های فرهنگی دشمن بر کسی پوشیده نیست. با اشاره به برگزاری کنگره بزرگداشت آیت الله میرزا حسین معتقد اهرمی ایشان یکی از بزرگان دینی و از عالمان وارسته جهان تشیع بوده که آثار گرانقدری از جمله قرآن رمزدار که با خط مبارک خودشان و به طرز کم نظیری کتابت شده است به یادگار مانده است. روز جهانی بدون دخانیات دخانیات و مواد مخدر نه تنها یک عامل مخرب برای فرد بلکه یک عامل مخربی برای جامعه و اجتماع عمومی مردم است همه نسبت به آگاه سازی عموم مردم نسبت به مضرات استعمال دخانیات مسئولیت داریم و باید به وظیفه خود عمل کنیم. از نیروی انتظامی درخواست داریم که با عوامل توزیع کننده مواد مخدر برخورد جدی و قاطع نمایند و جلوی روند پیشرفت بلای خانمان سوز اعتیاد و مواد مخدر را قاطعانه بگیرند.

 وی خاطرنشان کرد، افتتاح پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و انتخاب آیت‌الله جنتی به ریاست مجلس خبرگان انتخاب ایشان یک انتخاب شایسته و هوشمندانه ای بود که توسط منتخبان انقلابی مردم در مجلس خبرگان صورت گرفته است. وجود مبارک آیت الله جنتی یک عالم انقلابی تمام عیار و مدافع تمام قامت از اصول و ارزشهای امام و انقلاب و خار چشم دشمنان و بدخواهان است. البته رقبای ایشان هم چهره های انقلابی و خدوم نظام اسلامی بودند اما از آن جهت که شخص آیت الله جنتی بیش از سایر افراد مورد هجمه‌های ناجوانمردانه دشمنان بود لذا پیام این انتخاب تو دهنی به دشمن محسوب می‌شود و انتخابی شیرین و با حلاوت است.

زاهددوست با اشاره به اغاز به كار مجلس دهم در روز شنبه افزود: نمايندگان و منتخبان مردم اگر ميخواهند رضايت خدا و خلق خدا را بدست اورند بايد منافع ملي و مردمي را بر منافع شخصي و جناحي ترجيح دهند سعادت و موفقيت يك نماينده در اين است كه با شجاعت و كياست از دام سياست زدگي و وام داري جناح هاي سياسي و يا كانون هاي ثروت خود را نجات دهد و در برابر سوگندي كه در پيشگاه الهي ياد ميكنند ثابت قدم باشند و در اشفته بازار سياست بازان تشنه قدرت خود را گرفتار نكند و اين شرافتي كه به بركت راي مردم بدست اورده به ثمن قدرت طلبان و سياست بازان نفروشد

وی تاکید کرد، زمزمه هايي كه مبني بر تغيير فرماندار در شهرستان تنگستان شنيده ميشود توقع ما اين است كه در تغيير و تحولات عجولانه عمل نكنند تا مصلحت مردم فداي منافع سياسي نشود توقع ديگر اين است كه در اينگونه تصميم گيري هايي كه سرنوشت ساز براي شهرستان جائي هم براي دريافت نظر مشورتي ساير مسئولان و ساير افراد دلسوز و خدمتگذار مردم بگذارند. با اين تصميمات عجولانه و بعضا سياسي بيشترين ضربه را مردم شهرستان ميخورند و منشا اين دودي كه به چشم مردم ميرود مديران اجرائي اند كه بايد در اين زمينه سنجيده تر عمل كنند. اين شهرستان با توجه به اهميت و محروميت هايي كه دارد اقتضا يك مدير اجرايي مجرب كاركشته اهل كار اجرائي بدون حاشيه هاي سياسي جدي در خدمتگذاري بدون منت به مردم دارد لذا انتظار داريم مشكلات شهرستان ناديده گرفته نشود.

امام جمعه دلوار افزود،مردم عزيز و متدين ما در اين منطقه اگر خدايي ناكرده در نيمه شب به بعد دچار مشكلي جزئي هم شوند درمانگاه بدليل كمبود پزشك و امكانات زير ساختي از جمله حتي كمبود دارو برطرف كنند مشكل مردم و پاسخگوي نياز انان نيست و بيمار در هر شرايطي بايد به شهرستان هاي مجاور اعزام شود كه اين براي بخش دلوار و مردم بزرگ و هميشه در صحنه ان زيبنده و سزاوار نيست . دولت براي اجراي طرح تحول نظام سلامت ميلياردها تومان سرمايه گذاري كرده است و اين طرح در كشور بركات خوبي داشته است اما بدليل عدم نظارت و توجه مسئولين بركتي از اين طرح نصيب شهر و بخش ما نشده است. يك بخش بزرگ و مهم ان هم به طول ١٠٠ كيلومتر ساحل و روستاهاي مختلف و متعدد تا حالا هيچ مقامي به فكر احداث بيمارستان براي مردم نبوده و حتي درمانگاه هم امكاناتي كافي براي ارائه خدمات شايسته به مردم ندارد .

وی  با اشاره به كمبود اب در بخش دلوار خصوصا روستاهاي جنوبي بخش يك موضوع جدي است گفت، انتظار داريم مسئولان براي اين امر فكر اساسي كنند وضعيت اب شرب در روستاها به بحران نزديك است و كاسه صبر مردم لبريز شده است خريد و نصب دستگاه اب شيرين كني روي اب دريا جزو قول صريح استاندار محترم بوشهر در يكسال و اندي گذشته بود كه متاسفانه هنوز محقق نشده است.

در بین دونماز جمعه و عصر بمناسبت آزاد سازی خرمشهر ازطرف دفتر امام جمعه دلوار از خانواده شهید برهمندپور تقدیر بعمل آمد

گزارش تصویری:تعداد بازديد : 101
نویسنده فضه محمدی در چهارشنبه 12 خرداد 1395 | نظرات(0)

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

خبرنامه
براي اطلاع از آپيدت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود

عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
پیوندهای وبگاه
طراح قالب
ثامن تم